Loading...
karrier slide

Tesztmérnök – projekt alapú munkavégzés

Feladatok:

  • Manuális funkcionális tesztek végrehajtása.
  • Tesztesetek írása/validálása, teszteredmények rögzítése hibakelező alkalmazásban.
  • Tesztek végrehajtása adott specifikáció és a tesztmenedzser utasításai alapján.
  • Egyeztetés és aktív kommunikáció a fejlesztőkkel.
  • Teszteredmények dokumentálása.
  • Hibaanalízisben támogatás nyújtása.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikus végzettség (OKJ vagy egyetem/főiskola)
  • Szoftver tesztelésben szerzett releváns gyakorlat.
  • Önálló, precíz és proaktív munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Különböző tesztmódszertanok ismerete.
  • Tesztmenedzsment, hibamenedzsment alkalmazások ismerete.
  • Tesztautomatizálási ismeretek.
  • ISTQB alapvizsga
  • Távközlési-, bank-, vagy energetikai-szektorban szerzett tapasztalat.
  • Középfokú, vagy magasabb szintű angol nyelvismeret.